Реноватор Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
Фото 5 |
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
без кейс, 1 полотнокейс, 7 полотен
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:400 Вт
Коливань:8000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
У моделі 0601231000 тільки пиляльне полотно, в моделі 0601231003 — дельта-платформа (1), сегментований диск (1), пиляльне полотно (1), шліфувальний (5), в моделі 0601231001 — дельта-платформа (2), сегментований диск (2), пиляльне полотно (7), шліфувальний (5)
Всі характеристики
Характеристики GOP 40-30 Professional 0601231000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter GOP 40-30 400 W p | 689 zł |
Bosch Professional Gop 40-30 Professional Multitool Posrebrzany 601231000 | 993 zł |
Bosch Narzędzie wielofunkcyjne GOP 40-30 400W (0601231000) | 715 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH 0601231000 | 1 103 zł |
Модификації Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
Ціни на Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000 | від 689 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001 | від 1 381 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →