Grawerka Dremel 3000-15
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Dremel 3000-15
nasadek 5 szt., bez platformynasadek 15 szt.nasadek 25 szt., bez wałka giętkiegonasadek 25 szt., wałek elastycznynasadek 25 szt., wałek giętki, prowadnicanasadek 75 szt.
Rodzaj urządzenia:grawerka obrotowa
Pobór mocy:130 W
Prędkość obrotowa:33000 obr./min
Zasilanie:sieciowe (230 V)
Bezkluczowa wymiana dyszy. W zestawie 15 dysz. Torba.
Wielofunkcyjne narzędzie sieciowe. Należy do „junior” linii grawerów Dremel, która jest wyposażona w silniki o mocy 130W. Prędkość obrotową dysz można regulować w zakresie 10 000 - 33 000 obr./min. Urządzenie ma 19 cm długości i waży 550 g. W zależności od zastosowanych przystawek, grawer Dremel 3000-15 może pełnić różne funkcje: ciąć, szlifować, polerować, wiercić, ostrzyć, grawerować lub frezować. Dzięki bezkluczowemu systemowi wymiany narzędzi EZ Twist możesz szybko przestawić akcesoria i przełączyć się z jednego rodzaju pracy na inny. Narzędzie jest dostarczane z 15 wymiennymi końcówkami i półsztywną torbą zapinaną na zamek do przechowywania wszystkich powyższych.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 3000-15
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dremel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dremel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dremel 3000-15
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dremel 3000 narzędzie wielofunkcyjne wersja włoska 130 W zestaw z 15 akces | 401 zł |
Dremel Multi Tool 3000 (15) | 305 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne DREMEL 3000 -15 | 299 zł |
Dremel 3000-15 DO-EL-NWI-DRE-002 | 329 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne DREMEL 3000-15 | 320 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Różnice w poziomach wyposażenia modelu:
3000-05 | 3000-25 | 3000-1 / 5 | 3000-1 / 25 | 3000-1 / 25 Hobby | 3000-15 | 3000-2 / 25 | 3000-2 / 45 | 3000-2 / 55 | 3000-3 / 105 | 3000-3 / 55 | 3000-4 / 45 | 3000-5 / 70 | 3000-5 / 75 | |
Okładka | - | + | - | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + |
Elastyczny wałek | - | - | - | + | - | - | + | + | + | + | + | + | + | + |
Całkowita liczba załączników, szt, | pięć | 25 | pięć | 25 | 25 | piętnaście | 25 | 45 | 55 | 105 | 55 | 45 | 70 | 75 |
Dodatkowy uchwyt | - | - | - | - | + | - | - | - | - | - | - | + | + | + |
Prowadnica cięcia | - | - | - | - | - | - | + | - | - | + | + | - | + | + |
Tarcza ochronna | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | + | + | - |
Platforma przetwarzania | - | - | + | - | - | + | - | - | - | + | + | - | + | - |
Kompas do frezowania liniowego | - | - | - | - | - | - | - | + | + | - | - | - | + | + |
Modyfikacje Dremel 3000-15
Ceny na Dremel 3000-15 |
---|---|---|---|---|
Dremel 3000-05 | od 210 zł | 11 oferty | ||
Dremel 3000-15 | od 234 zł | 10 oferty | ||
Dremel 3000-25 | od 383 zł | 1 oferta | ||
Dremel 3000-1/25 | od 399 zł | 9 oferty | ||
Dremel 3000-2/25 | od 461 zł | 2 oferty | ||
Dremel 3000-5/75 | od 636 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →