Гравер PROXXON GG 12 28592
Фото 4 |
PROXXON GG 12 28592
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:25 Вт
Кількість обертів:20000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Дуже мала вага. Удароміцний корпус.
У комплект не входить блок живлення.
Мініатюрний інструмент, призначений для виконання гравірувальних робіт зі скла, металу та каменю. Він важить всього 50 г і має довжину 145 мм, тому зручно лежить у руці та відмінно підходить для обробки дрібних деталей. Удароміцний корпус гравера PROXXON GG 12 28592 виготовлений з поліаміду, армованого скловолокном. Усередині корпусу знаходиться двигун постійного струму потужністю 25 В. У комплектації прилад продається без блоку живлення. Щоб інструмент працював від мережі, до нього потрібно купити 12-вольтовий адаптер PROXXON NG 2/E (з електронним регулюванням швидкості) або PROXXON NG 2/S (без регулювання). Обидва варіанти можна знайти в каталозі аксесуарів для даної марки.
Всі характеристики
Характеристики GG 12 28592
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON GG 12 28592
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Proxxon 15110 GG 12 maszyna do grawerowania kompletny zestaw wydajne urząd | 188 zł |
Proxxon Zestaw grawerski Proxxon GG 12 | 231 zł |
Grawerka Proxxon GG 12 | 125 zł |
Zestaw grawerski Proxxon GG 12 | 340 zł |
Особливості комплектації:
- Артикул 28592 — поставляється без мережевого адаптера і кейса
- Артикул 28635 — поставляється з мережним адаптером і кейсом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →