Реноватор DeWALT DWE315
Відео 3Фото 4 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DWE315
Усі ціни 7 →Wielofunkcyjne Narzędzie Oscylacyjne 300W DWE315 DeWalt DWE315-QS | 561 zł |
Dewalt Oscillating Multi Tool | 651 zł |
Urządzenie wielofukcyjne 300W DWE315 DeWalt | 737 zł |
Dewalt Dewalt Narzędzie wielofunkcyjne 300w + akcesoria 29szt. dwe315 | 684 zł |
DWE315-QS DEWALT Narzędzie oscylacyjne sieciowe Multi Tool DWE 315 | 748 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne DEWALT DWE315 | 795 zł |
Urządzenie wielofukcyjne 300W DWE315 DeWalt | 737 zł |
Американський виробник DeWALT завоював світове визнання, завдяки інновацій і технологій в своєму обладнанні. Сьогодні це торгова марка №1 у США і один з світових лідерів продажів. Реноватор DWE315 — черговий доказ успіху бренду в ніші мультиинструмента.
Висока ергономіка
Корпус і рукоятка машинки прогумовані. Ніяких проблем з міцністю, надійністю і ергономікою немає за визначенням. Інструмент має невелика вага 1.5 кг, зручний в хваті і не вислизне з рук.
Зазначимо довгу кнопку вмикання. Натискати на неї можна в будь-якому місці, без особливих зусиль. Насадок в комплекті всього три, зате є цілих 25 шліфувальних дисків з різним розміром зерна.
Вбудований світлодіод допомагає працювати при будь-якому зовнішньому освітленні або його відсутності.
Універсальне застосування
Непогана, хоча і не найвидатніша потужність (300 Вт), амплітуда коливань 4º і широкий діапазон частоти 0 – 22 000 кол/хв дають змогу реноватору з легкістю справлятися з більшістю завдань. Наприклад, різкою дерева, металу, гіпсокартону, ламінату, пластику й склопластику, шліфуванням каменю, газобетону, видалення іржі, вишкрібанням клеєного лінолеуму та керамічної плитки, зняттям килимових покриттів та лінолеуму і багатьом іншим.
Додаткові можливості
Швидкість коливання насадок регулюється вручну, тобто залежить від сили натискання на кнопку. На перший погляд це може здатися незручним, але пізніше, пристосувавшись, розумієш, що так робота йде набагато продуктивніше. Адже ви можете самі регулювати швидкість коливань, від самої мінімальної — до граничної. При повністю втопленою кнопці, її можна заблокувати і працювати, не відволікаючись на натиск.
Інструмент підтримує бесключевую заміну насадок, а адаптер дозволяє застосовувати не тільки «рідну», але і «макитовскую» оснастку.
При всіх перевагах DeWALT DWE315, відчути повне щастя від його покупки може завадити відсутність кейса в комплекті і можливості підключення до пилососа. Все ж, агрегат не дешевий — $160. Хоча, безперечно, один з найкращих. Як і всі інструменти DeWALT.
Модификації DeWALT DWE315
Ціни на DeWALT DWE315 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWE315 | від 561 zł | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWE315KT | від 696 zł | 10 пропозицій |