Ceny na Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001
Wideo 1Zdjęcia 10 | od 711 do 873 zł Mały i lekki (0,9 kg) wkrętak akumulatorowy z uchwytem bezkluczowym. Urządzenie posiada dwubiegową przekładnię, która umożliwia nie tylko obracanie elementów złącznych (z prędkością do 420 obr/min), ale również wiercenie (z prędkością obrotową uchwytu do 1600 obr/min). Narzędzie posiada przyzwoity (jak na standardy kompaktowych wkrętarek 12 V) moment obrotowy (30 Nm) z wielostopniową regulacją (20 pozycji). To wystarczy, aby wkręcić w drewno wkręty samogwintujące o średnicy do 8 mm bez wstępnego wiercenia. Wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, „kompletny” z elektronicznym zabezpieczeniem silnika przed przeciążeniami, dynamicznym hamulcem i kontrolą prędkości (poprzez naciśnięcie przycisku start). Do pracy w słabo oświetlonych miejscach przewidziane...jest podświetlenie LED z opóźnieniem wyłączenia. W tej konfiguracji wkrętarka dostarczana jest w plastikowej walizce z dwoma akumulatorami (pojemność 2 Ah), szybką ładowarką (ładowanie akumulatora w 15 minut) oraz zestawem akcesoriów składających się z 39 elementów (wiertarki do metalu, wiertła do drewna i bity). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSR 12V-30 - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019G9 | 711 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 12v 30/17nm 2x2,0ah brushless + akcesoria | 777 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional (+ 2x akumulator 2 Ah + | 873 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!