Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102 akum. 2 szt. 2 Ah , walizkaakum. brak, bez walizki |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9102 | 407 zł |
Bosch Professional GSB 12V-30 - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa | 436 zł |
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 12V 30/17Nm BEZ AKUMULATORÓW I ŁAD. BRUS | 463 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka udarowa 12v 30/17nm bez akumulatorów i ład | 518 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9102 | 407 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 12V-30 12 V (06019G9102) | 412 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9102 | 407 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102
Ceny na Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100 | od 369 zł | 8 oferty | ||
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102 | od 407 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →