Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8002
Zdjęcia 5 |
Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8002 |
|
2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z zaawansowanym technologicznie silnikiem bezszczotkowym, praktycznym uchwytem bezkluczowym i zasilaniem akumulatorowym. Producent pozycjonuje jako produkt średniej klasy przeznaczony do aktywnego użytku profesjonalnego. Dzięki automatycznemu oświetleniu LED, krótkiemu korpusowi o średnicy 154 mm i niewielkiej wadze (930 g) jest to doskonały wybór do prac nad głową lub w trudno dostępnych miejscach.
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8002 wyposażona jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy oraz wytrzymałą przekładnię planetarną, co pozwala na stosowanie jej do długich prac seryjnych. Maksymalny moment obrotowy 35 Nm w zupełności wystarczy do wkręcania / wykręcania śrub, wkrętów samogwintujących, wkrętów i potwierdzeń o znacznej średnicy. Narzędzie jest zaprojektowane do pracy w dwóch trybach. Pierwsza (do 460 obr / min) przeznaczona jest do pracy z łącznikami, a druga prędkość (do 1750 obr / min) nadaje się do energicznego wiercenia małych otworów. Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski umożliwia szybką zmianę wyposażenia jedną ręką. Dostarczany z dwoma akumulatorami GBA 12 (3 Ah przy 12 V), szybką ładowarką GAL 12V-40 Pro i plastikową walizką L-BOXX 102.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8002
Wszystkie ceny 9 →Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 06019H8002 | 1 110 zł |
Bosch Professional GSR 12V-35 - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019H8 | 1 056 zł |
Bosch GSR 12V-35 DO-EL-WIE-BOS-053 | 979 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 06019H8002 | 1 110 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-35+2x3.0ah+gal 12v-40+l Electric Screwdriver Po | 1 133 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8002
Ceny na Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8002 | od 979 zł | 9 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8000 | od 409 zł | 9 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 Professional 06019H8001 | od 594 zł | 4 oferty |