Wiertarko-wkrętarka Bosch UniversalImpact 18V 06039D4102
Zdjęcia 7 |
Bosch UniversalImpact 18V 06039D4102 |
|
Model 06039D4100 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, model 06039D4101 zawiera jeden akumulator (1,5 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06039D4102 zawiera dwa akumulatory (1,5 Ah), ładowarkę i walizkę.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch UniversalImpact 18V 06039D4102
Ceny na Bosch UniversalImpact 18V 06039D4102 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 18V 06039D4101 | od 655 zł | 1 oferta | ||
Bosch UniversalImpact 18V 06039D4102 | od 641 zł | 1 oferta | ||
Bosch UniversalImpact 18V 06039D4103 | od 836 zł | 5 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 18V 06039D4107 | od 836 zł | 4 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 18V 06039D4100 | od 380 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →