Wiertarko-wkrętarka AEG BSB 12C2 LI-202B (4935443964)
Zdjęcia 10 |
AEG BSB 12C2 LI-202B akum. 2 szt. 2 Ah , torbaakum. 2 szt. 4 Ah , 2 Ah, torba |
|
Zestaw BSB 12C2 LI-202B / BSB 12C2 LI-402B zawiera odpowiednio dwa akumulatory (2 Ah / 4 Ah), zestaw BSB 12C2 LI-KIT2B - dwa akumulatory (2 Ah) 17 bitów, zestaw BSB 12C2 LI-X02B dwa akumulatory (2 Ah, 4 Ah)
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AEG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AEG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AEG BSB 12C2 LI-202B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AEG Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa BSB 12 C2/2 Ah 1 sztuka 4935 | 839 zł |
AEG BSB 12C2 LI-202B Wiertarko Wkrętarka Udarowa 12 V Moment Obrotowy 32 N | 979 zł |
AEG BSB 12 C2 2 x 20 Ah PRO Li akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 4 | 1 980 zł |
Modyfikacje AEG BSB 12C2 LI-202B
Ceny na AEG BSB 12C2 LI-202B |
---|---|---|---|---|
AEG BSB 12C2 LI-202B | od 839 zł | 3 oferty | ||
AEG BSB 12C2 LI-X02B | od 1 289 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →