Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5001
Zdjęcia 7 |
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5001 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Łączność” do synchronizacji ze smartfonem
Model 06019J5001 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06019J5002 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z walizką, model 06019J5005 zawiera dwa akumulatory (8 Ah), ładowarkę, walizkę i moduł Bluetooth GCY 42.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5001
Ceny na Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5005 | od 2 346 zł | 5 oferty | ||
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5001 | od 883 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5002 | od 1 242 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →