Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109
Zdjęcia 3 |
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 18V-11 | 1 704 zł |
Bosch wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym GSR 18 V-110 C + L-BO | 1 033 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-110C 06019G0109 | 1 032 zł |
Bosch Professional Gsr 18v-110 C Cordless Screwdriver Niebieski 06019G0109 | 1 290 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →