Zlewozmywak kuchenny Blanco Supra 500-IF/A 526355 540x500
Zdjęcia 5 |
Blanco Supra 500-IF/A 526355 440x500540x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Supra 500-IF/A 526355 540x500
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Supra 500-IF/A R12 stal szlachetna szczotkowana 526355 | 1 490 zł |
BLANCO SUPRA 500-IF/A stal szczotkowana, korek auto. | 1 490 zł |
Zlewozmywak Blanco Zlewozmywak SUPRA 500-IF/A stal szczotkowana, korek aut | 1 774 zł |
BLANCO SUPRA 500-IF/A stal szczotkowana | 1 436 zł |
Zlew BLANCO SUPRA 500-IF/A stal szczotkowana INOX (korek AUTO) (526355) | 1 506 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Blanco Supra 500-IF/A 526355
Ceny na Blanco Supra 500-IF/A 526355 |
---|---|---|---|---|
Blanco Supra 400-IF/A 523357 440x500 | od 998 zł | 22 oferty | ||
Blanco Supra 500-IF/A 526355 540x500 | od 1 210 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →