Wanna Besco Shea Slim 149x70 cm
Besco Shea Slim 150x70 WAS-150-SL |
|
Wanna posiada cienki brzeg 15 mm (35 mm w wersji standardowej)
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Shea Slim 149x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Shea Slim 150x70 cm prostokątna biały połysk | 945 zł |
BESCO WAS-150-SL Shea Slim wanna prostokątna 150x70 cm | 949 zł |
Wanna prostokątna Besco Shea Slim 150- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 979 zł |
Besco Shea Slim 150x70 wanna prostokątna #WAS-150-SL | Darmowa dostawa | 950 zł |
PMD Besco Shea Slim Wanna prostokątna 150x70 cm akrylowa biała WAS-150-SL | 929 zł |
Modyfikacje Besco Shea Slim
Ceny na Besco Shea Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Shea Slim 138x70 cm | od 856 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea Slim 149x70 cm | od 929 zł | 5 oferty | ||
Besco Shea Slim 159x70 cm | od 1 036 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea Slim 169x70 cm | od 1 109 zł | 1 oferta | ||
Besco Shea Slim 179x80 cm | od 1 217 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →