Wanna Besco Vitae 160x75 cm
899 zł Kup! Besco Wanna do zabudowy Besco Vitae x cm prostokątna biały połysk WAV-160-Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Besco Vitae 160x75 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż i ramę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Besco Vitae
Ceny na Besco Vitae |
---|---|---|---|---|
Besco Vitae 150x74.5 cm | od 859 zł | 1 oferta | ||
Besco Vitae 160x75 cm | od 899 zł | 1 oferta | ||
Besco Vitae 169.5x75 cm | od 949 zł | 4 oferty | ||
Besco Vitae 180x79 cm | od 1 109 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →