Wanna Besco Aria Prosafe 138x70 cm
Besco Aria Prosafe 140x70 138x70 cm150x70 cm |
|
Dodatkowo uzupełnione uchwytami, nogami i ramą
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Aria Prosafe 138x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Aria Prosafe 140x70 cm prostokątna biały poł | 800 zł |
BESCO WAA-140-PS Besco Aria Prosafe wanna prostokątna 140x70 cm płytka bia | 849 zł |
PMD Besco Aria ProSafe Wanna prostokątna 140x70 cm akrylowa płytka biała W | 846 zł |
Modyfikacje Besco Aria Prosafe
Ceny na Besco Aria Prosafe |
---|---|---|---|---|
Besco Aria Prosafe 138x70 cm | od 800 zł | 3 oferty | ||
Besco Aria Prosafe 150x70 cm | od 699 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →