Wanna Besco Aria 138x70 cm (WAA-140-PA)
Besco Aria 140x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Aria 138x70 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Aria 140x70 cm prostokątna biały połysk WAA- | 600 zł |
BESCO WAA-140-PA Besco Aria wanna prostokątna 140x70 cm biała #WAA-140-PA | 634 zł |
Besco Aria Plus 140x70cm wanna prostokątna z uchwytami + obudowa + syfon # | 1 195 zł |
Besco Aria Prosafe 140x70cm płytka wanna prostokątna #WAA-140-PS | Darmowa | 850 zł |
Besco Aria 140x70cm wanna prostokątna #WAA-140-PA | Darmowa dostawa | 635 zł |
PMD Besco Aria Wanna prostokątna 140x70 cm akrylowa biała WAA-140-PA - odb | 622 zł |
Modyfikacje Besco Aria
Ceny na Besco Aria |
---|---|---|---|---|
Besco Aria 130x70 cm | od 599 zł | 3 oferty | ||
Besco Aria 138x70 cm | od 600 zł | 6 oferty | ||
Besco Aria 150x70 cm | od 610 zł | 2 oferty | ||
Besco Aria 160x70 cm | od 599 zł | 4 oferty | ||
Besco Aria 170x70 cm | od 689 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →