Wanna Besco Aria Plus 160x70 cm
Besco Aria Plus 160x70 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Aria Plus 160x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Aria Plus 160x70 cm prostokątna biały połysk | 869 zł |
BESCO WAA-160-PU Besco Aria Plus wanna prostokątna 160x70 cm biała #WAA-16 | 834 zł |
PMD Besco Aria Plus Wanna prostokątna 160x70 cm akrylowa z uchwytami biała | 815 zł |
Modyfikacje Besco Aria Plus
Ceny na Besco Aria Plus |
---|---|---|---|---|
Besco Aria Plus 130x70 cm | od 700 zł | 2 oferty | ||
Besco Aria Plus 138x70 cm | od 759 zł | 2 oferty | ||
Besco Aria Plus 150x70 cm | od 764 zł | 3 oferty | ||
Besco Aria Plus 160x70 cm | od 815 zł | 3 oferty | ||
Besco Aria Plus 170x70 cm | od 864 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →