Wanna Excellent Ava 150x70.5 cm
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Excellent Ava 150x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Ava 150x70.5 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Ava 150x70 cm prostokątna biały WAEX | 1 060 zł |
Wanna do zabudowy Excellent Ava biały WAEX.AVA15WH | 899 zł |
Wanna prostokątna 150x70,5 Excellent AVA WAEX.AVA15WH | 899 zł |
Ava Wanna 150X70 Biała | 1 060 zł |
Wanna prostokątna Excellent AVA 150x70 biała WAEX.AVA15WH | Darmowa dostaw | 898 zł |
Excellent Ava Wanna prostokątna 150x70,5 cm akrylowa, biała WAEX.AVA15WH - | 816 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości wanny Excellent Ava 150x70:
- Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
Modyfikacje Excellent Ava
Ceny na Excellent Ava |
---|---|---|---|---|
Excellent Ava 150x70.5 cm | od 816 zł | 6 oferty | ||
Excellent Ava 160x70.5 cm | od 857 zł | 5 oferty | ||
Excellent Ava 170x70.5 cm | od 879 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →