Ванна Excellent Ava 150x70.5 см
Відео 14Фото 3 |
Excellent Ava 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Ava 150x70.5 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Ava 150x70 cm prostokątna biały WAEX | 1 060 zł |
Wanna do zabudowy Excellent Ava biały WAEX.AVA15WH | 899 zł |
Wanna prostokątna 150x70,5 Excellent AVA WAEX.AVA15WH | 899 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Ava 150x70:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Ava
Ціни на Excellent Ava |
---|---|---|---|---|
Excellent Ava 150x70.5 см | від 899 zł | 3 пропозиції | ||
Excellent Ava 160x70.5 см | від 857 zł | 5 пропозицій | ||
Excellent Ava 170x70.5 см | від 879 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →