Ванна Excellent Ava 170x70.5 см
Відео 14Фото 3 |
Excellent Ava 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Ava 170x70.5 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Eva 170x70 cm prostokątna biały poły | 1 059 zł |
Wanna prostokątna 170x70,5 Excellent AVA WAEX.AVA17WH | 999 zł |
Ava Wanna 170X70 Biała | 1 175 zł |
Wanna prostokątna Excellent AVA 170x70 biała WAEX.AVA17WH | Darmowa dostaw | 998 zł |
Excellent Ava Wanna prostokątna 170x70,5 cm akrylowa, biała WAEX.AVA17WH - | 879 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Ava 170x70:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Ava
Ціни на Excellent Ava |
---|---|---|---|---|
Excellent Ava 150x70.5 см | від 816 zł | 6 пропозицій | ||
Excellent Ava 160x70.5 см | від 857 zł | 5 пропозицій | ||
Excellent Ava 170x70.5 см | від 879 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →