Ванна Excellent Arana 179x84.5 см
Фото 4 |
Excellent Arana 180x85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Arana 179x84.5 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wanna przyścienna 180x84,5 Excellent ARANA WAEX.ARA18WH | 1 988 zł |
EXCELLENT WAEX.ARA18WH ARANA Wanna akrylowa prostokątna biała 1790x845 | 1 691 zł |
Arana Wanna Do Ściany 180X85 Biała | 1 799 zł |
Excellent Arana 180x85 WAEXARA18WH | 1 502 zł |
Excellent Arana Wanna akrylowa przyścienna 179x84 cm biała WAEX.ARA18WH | | 1 798 zł |
Excellent Arana Wanna prostokątna 179x84,5 cm akrylowa, biała WAEX.ARA18WH | 1 528 zł |
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Arana 180x85:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →