Ванна Excellent Kameleon 170x110 см
Фото 3 |
Excellent Kameleon 170x110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Kameleon 170x110 см
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Wanna narożna prawa Excellent Kameleon 170x110 cm asymetryczna b | 2 350 zł |
Wanna do zabudowy Excellent Kameleon biały WAEX.KML17WH | 1 949 zł |
Wanna narożna 170x110 lewa Excellent KAMELEON WAEX.KML17WH | 1 949 zł |
Kameleon Wanna 170X110 Lewa Biała | 2 290 zł |
Excellent Wanna narożna lewa Excellent Kameleon 170x110 cm asymetryczna bi | 2 350 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Kameleon 170x110:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →