Wanna Excellent Kameleon 170x110 cm
Zdjęcia 3 |
Excellent Kameleon 170x110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Kameleon 170x110 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna narożna prawa Excellent Kameleon 170x110 cm asymetryczna b | 2 350 zł |
Wanna do zabudowy Excellent Kameleon biały WAEX.KML17WH | 1 949 zł |
Wanna narożna 170x110 lewa Excellent KAMELEON WAEX.KML17WH | 1 949 zł |
EXCELLENT WAEX.KML17WH KAMELEON Wanna akrylowa narożna biała 170x110 LEWA | 1 832 zł |
Kameleon Wanna 170X110 Prawa Biała | 2 290 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wanny Excellent Kameleon 170x110:
- Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
PolecamyPorównaj w tabeli →