Wanna Excellent Crown Grand 189.5x90 cm (WAEX.CRG19WH)
Zdjęcia 3 |
Excellent Crown Grand 190x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Crown Grand 189.5x90 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Crown Grand 190x90 cm prostokątna bi | 2 290 zł |
Wanna prostokątna 189,5x90 Excellent CROWN GRAND WAEX.CRG19WH | 2 153 zł |
EXCELLENT WAEX.CRG19WH CROWN GRAND Wanna akrylowa prostokątna biała 1895x9 | 1 832 zł |
Crown Grand Wanna 190X90 Biała | 2 290 zł |
Wanna Excellent Crown Grand 190x90 biała WAEX.CRG19WH | Darmowa dostawa | 1 948 zł |
Excellent Crown Grand Wanna prostokątna 189,5x90 cm akrylowa, biała WAEX.C | 1 750 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wanny Excellent Crown Grand 190x90:
- Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
Polecamy