Wanna RIHO Julia 190x90 cm
Zdjęcia 4 |
RIHO Julia 190x90 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RIHO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RIHO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RIHO Julia 190x90 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RIHO B023001005 JULIA wanna prostokątna 190X90 BIAłA | 2 005 zł |
Riho Julia wanna prostokątna 190x90cm+nóżki BA69/07 | 2 093 zł |
Riho Julia wanna prostokątna 190x90cm nóżki+syfon BA69/07/AMC70 | 2 258 zł |
Riho Julia wanna prostokątna 190x90cm biała BA69 NIE ZARABIAMY NA WYSYŁCE | 1 936 zł |
Riho Julia Wanna prostokątna 190x90x53 cm akrylowa, biała BA69/B023001005 | 1 979 zł |
Modyfikacje RIHO Julia
Ceny na RIHO Julia |
---|---|---|---|---|
RIHO Julia 160x70 cm | od 1 343 zł | 5 oferty | ||
RIHO Julia 170x75 cm | od 1 442 zł | 3 oferty | ||
RIHO Julia 180x80 cm | od 1 400 zł | 7 oferty | ||
RIHO Julia 190x90 cm | od 1 936 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →