Ванна Excellent Crown Grand 189.5x90 см (WAEX.CRG19WH)
Фото 3 |
Excellent Crown Grand 190x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Crown Grand 189.5x90 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Crown Grand 190x90 cm prostokątna bi | 2 290 zł |
Wanna prostokątna 189,5x90 Excellent CROWN GRAND WAEX.CRG19WH | 2 153 zł |
EXCELLENT WAEX.CRG19WH CROWN GRAND Wanna akrylowa prostokątna biała 1895x9 | 1 832 zł |
Crown Grand Wanna 190X90 Biała | 2 290 zł |
Wanna Excellent Crown Grand 190x90 biała WAEX.CRG19WH | Darmowa dostawa | 1 948 zł |
Excellent Crown Grand Wanna prostokątna 189,5x90 cm akrylowa, biała WAEX.C | 1 750 zł |
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Crown Grand 190x90:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Рекомендуємо