Ванна RIHO Lima 190x90 см
Фото 7 |
RIHO Lima 190x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Lima 190x90 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RIHO B053001005 LIMA Wanna akrylowa prostokątna 190x90cm | 1 509 zł |
Wanna prostokątna Riho Lima 190x90 cm | 1 513 zł |
Riho Lima wanna prostokątna 190x90cm biała BB48 NISKI KOSZT DOSTAWY! | 1 458 zł |
Riho Lima wanna prostokątna 200x90cm biała BB49 NISKI KOSZT DOSTAWY! | 1 755 zł |
Riho Lima wanna prostokątna 190x90cm nóżki+syfon BB48/07/AMC100 | 1 796 zł |
Riho Lima Wanna prostokątna 190x90 cm akrylowa, biała BB48/B053001005 - od | 1 469 zł |
Модификації RIHO Lima
Ціни на RIHO Lima |
---|---|---|---|---|
RIHO Lima 150x70 см | від 929 zł | 5 пропозицій | ||
RIHO Lima 160x70 см | від 984 zł | 5 пропозицій | ||
RIHO Lima 170x75 см | від 1 137 zł | 5 пропозицій | ||
RIHO Lima 180x80 см | від 1 532 zł | 1 пропозиція | ||
RIHO Lima 190x90 см | від 1 458 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →