Wanna RIHO Lima 190x90 cm
Zdjęcia 7 |
RIHO Lima 190x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RIHO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RIHO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RIHO Lima 190x90 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RIHO B053001005 LIMA Wanna akrylowa prostokątna 190x90cm | 1 509 zł |
Wanna prostokątna Riho Lima 190x90 cm | 1 513 zł |
Riho Lima wanna prostokątna 190x90cm biała BB48 NISKI KOSZT DOSTAWY! | 1 458 zł |
Riho Lima wanna prostokątna 200x90cm biała BB49 NISKI KOSZT DOSTAWY! | 1 755 zł |
Riho Lima wanna prostokątna 190x90cm nóżki+syfon BB48/07/AMC100 | 1 796 zł |
Riho Lima Wanna prostokątna 190x90 cm akrylowa, biała BB48/B053001005 - od | 1 469 zł |
Modyfikacje RIHO Lima
Ceny na RIHO Lima |
---|---|---|---|---|
RIHO Lima 150x70 cm | od 929 zł | 5 oferty | ||
RIHO Lima 160x70 cm | od 984 zł | 5 oferty | ||
RIHO Lima 170x75 cm | od 1 137 zł | 5 oferty | ||
RIHO Lima 180x80 cm | od 1 532 zł | 1 oferta | ||
RIHO Lima 190x90 cm | od 1 458 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →