Wanna Excellent Wave Slim 149.5x70 cm (WAEX.WAV15WHS)
Zdjęcia 10 |
Excellent Wave Slim 150x70 |
|
Wanna ze smukłym brzegiem
Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Excellent Wave Slim
Ceny na Excellent Wave Slim |
---|---|---|---|---|
Excellent Wave Slim 119.5x70 cm wzmocnienie | od 845 zł | 3 oferty | ||
Excellent Wave Slim 139.5x70 cm wzmocnienie | od 1 033 zł | 3 oferty | ||
Excellent Wave Slim 149.5x70 cm | od 1 199 zł | 2 oferty | ||
Excellent Wave Slim 159.5x70 cm | od 1 239 zł | 2 oferty | ||
Excellent Wave Slim 159.5x80 cm | od 1 339 zł | 2 oferty | ||
Excellent Wave Slim 169.5x70 cm | od 1 095 zł | 3 oferty | ||
Excellent Wave Slim 169.5x75 cm | od 1 286 zł | 3 oferty | ||
Excellent Wave Slim 179.5x79.5 cm | od 1 179 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →