Wanna Excellent Ava 170x70.5 cm
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Excellent Ava 170x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Ava 170x70.5 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Eva 170x70 cm prostokątna biały poły | 1 059 zł |
Wanna prostokątna 170x70,5 Excellent AVA WAEX.AVA17WH | 999 zł |
Ava Wanna 170X70 Biała | 1 175 zł |
Wanna prostokątna Excellent AVA 170x70 biała WAEX.AVA17WH | Darmowa dostaw | 998 zł |
Excellent Ava Wanna prostokątna 170x70,5 cm akrylowa, biała WAEX.AVA17WH - | 879 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości wanny Excellent Ava 170x70:
- Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
Modyfikacje Excellent Ava
Ceny na Excellent Ava |
---|---|---|---|---|
Excellent Ava 150x70.5 cm | od 816 zł | 6 oferty | ||
Excellent Ava 160x70.5 cm | od 857 zł | 5 oferty | ||
Excellent Ava 170x70.5 cm | od 879 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →