Wanna Excellent Wave Slim 169.5x70 cm (WAEX.WAV17WHS)
Zdjęcia 10 |
Excellent Wave Slim 170x70 |
|
Wanna ze smukłym brzegiem
Dodatkowo wyposażony w system hydromasażu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Wave Slim 169.5x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Wave Slim 170x70 cm prostokątna biał | 1 399 zł |
Wanna akrylowa 170x70 Excellent WAVE SLIM WAEX.WAV17WHS biała | 1 269 zł |
EXCELLENT WAEX.WAV17WHS WAVE WANNA AKRYLOWA PROSTOKĄTNA WAVE SLIM 170x70 | 1 268 zł |
Excellent Wave Slim wanna prostokątna 170x70 biała WAEX.WAV17WHS | Darmowa | 1 348 zł |
Excellent Wave Slim 170x70 WAEXWAV17WHS | 1 093 zł |
Modyfikacje Excellent Wave Slim
Ceny na Excellent Wave Slim |
---|---|---|---|---|
Excellent Wave Slim 119.5x70 cm wzmocnienie | od 845 zł | 3 oferty | ||
Excellent Wave Slim 139.5x70 cm wzmocnienie | od 1 159 zł | 1 oferta | ||
Excellent Wave Slim 149.5x70 cm | od 1 127 zł | 4 oferty | ||
Excellent Wave Slim 159.5x70 cm | od 1 053 zł | 5 oferty | ||
Excellent Wave Slim 159.5x80 cm | od 1 136 zł | 4 oferty | ||
Excellent Wave Slim 169.5x70 cm | od 1 093 zł | 5 oferty | ||
Excellent Wave Slim 169.5x75 cm | od 1 286 zł | 3 oferty | ||
Excellent Wave Slim 179.5x79.5 cm | od 1 220 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →