Wanna Besco Optima 170x70 cm
899 zł Kup! Besco Wanna do zabudowy Besco Optima 170x70 cm prostokątna biały połysk WAKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Besco Optima 170x70 |
|
Dodatkowo wannę można uzupełnić o uchwyty i zagłówek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Besco Optima
Ceny na Besco Optima |
---|---|---|---|---|
Besco Optima 138x70 cm | od 699 zł | 1 oferta | ||
Besco Optima 150x70 cm | od 709 zł | 1 oferta | ||
Besco Optima 159.5x70 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 190 zł | 1 oferta | ||
Besco Optima 160x70 cm | od 839 zł | 1 oferta | ||
Besco Optima 169x70 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 310 zł | 1 oferta | ||
Besco Optima 170x70 cm | od 899 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →