Ванна Besco Optima 150x70 см (NAVARA03061)
Besco Optima 150x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Optima 150x70 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Wanna do zabudowy Besco Optima 150x70 cm prostokątna biały połysk WA | 709 zł |
BESCO WAO-150-PK Besco Optima wanna prostokątna 150x70 cm biała #WAO-150-P | 714 zł |
Wanna prostokątna 150 cm Optima Besco | 714 zł |
Besco Optima 150x70cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARN | 1 265 zł |
Besco Optima 150x70cm wanna prostokątna + obudowa + syfon #WAO-150-PK/#OAO | 1 140 zł |
Besco Optima 150x70cm Wanna prostokątna #WAO-150-PK | Darmowa dostawa | 715 zł |
Модификації Besco Optima
Ціни на Besco Optima |
---|---|---|---|---|
Besco Optima 138x70 см | від 699 zł | 4 пропозиції | ||
Besco Optima 150x70 см | від 709 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Optima 159.5x70 см з ручками і підголівником | від 1 093 zł | 4 пропозиції | ||
Besco Optima 160x70 см | від 670 zł | 7 пропозицій | ||
Besco Optima 169x70 см з ручками і підголівником | від 1 210 zł | 5 пропозицій | ||
Besco Optima 170x70 см | від 788 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →