Wanna Besco Optima 150x70 cm (NAVARA03061)
Besco Optima 150x70 |
|
Dodatkowo wannę można uzupełnić o uchwyty, panel i zagłówek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Optima 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Optima 150x70 cm prostokątna biały połysk WA | 709 zł |
BESCO WAO-150-PK Besco Optima wanna prostokątna 150x70 cm biała #WAO-150-P | 714 zł |
Wanna prostokątna 150 cm Optima Besco | 714 zł |
Besco Optima 150x70cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARN | 1 265 zł |
Modyfikacje Besco Optima
Ceny na Besco Optima |
---|---|---|---|---|
Besco Optima 138x70 cm | od 699 zł | 2 oferty | ||
Besco Optima 150x70 cm | od 709 zł | 4 oferty | ||
Besco Optima 159.5x70 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 093 zł | 4 oferty | ||
Besco Optima 160x70 cm | od 670 zł | 6 oferty | ||
Besco Optima 169x70 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 210 zł | 4 oferty | ||
Besco Optima 170x70 cm | od 788 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →