Ванна Excellent Ava 160x70.5 см
Відео 14Фото 3 |
Excellent Ava 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Ava 160x70.5 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Ava 160x70 cm prostokątna biały WAEX | 1 115 zł |
Wanna prostokątna 160x70,5 Excellent AVA WAEX.AVA16WH | 895 zł |
EXCELLENT WAEX.AVA16WH AVA Wanna akrylowa prostokątna biała 160x70,5 | 892 zł |
Ava Wanna 160X70 Biała | 1 115 zł |
Wanna prostokątna Excellent AVA 160x70 biała WAEX.AVA16WH | Darmowa dostaw | 948 zł |
Excellent Ava Wanna prostokątna 160x70,5 cm akrylowa, biała WAEX.AVA16WH - | 857 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Ava 160x70:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Ava
Ціни на Excellent Ava |
---|---|---|---|---|
Excellent Ava 150x70.5 см | від 845 zł | 4 пропозиції | ||
Excellent Ava 160x70.5 см | від 857 zł | 6 пропозицій | ||
Excellent Ava 170x70.5 см | від 879 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →