Wanna Besco Ayla 170x80 cm
Zdjęcia 9 |
Besco Ayla 170x80 WAS-170-A |
|
Wanna dostępna we wszystkich kolorach RAL w pełnym kolorze lub w wersji dwukolorowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Ayla 170x80 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Ayla 170x80 cm owalna biały połysk syfon ch | 5 769 zł |
BESCO WAS-170-A AYLA wanna wolnostojąca | 4 784 zł |
Wanna wolnostojąca 170 cm Ayla Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 4 784 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Ayla 170x80 cm owalna biały połysk syfon i | 4 999 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Ayla 170x80 cm owalna biały połysk syfon i | 5 099 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →