Wanna Besco Vitae Slim 160x75 cm
Besco Vitae Slim 160x75 WAV-160-SL |
|
Wanna z cienką krawędzią (tylko 1,5 cm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Vitae Slim 160x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Vitae Slim 160x75 cm prostokątna biały połys | 1 159 zł |
Prostokątna wanna do zabudowy Vitae Slim Besco 160 cm ✖️AUTORYZOWANY DYSTR | 1 164 zł |
PMD Besco Vitae Slim Wanna prostokątna 160x75 cm biała WAV-160-SL - odbiór | 1 083 zł |
Modyfikacje Besco Vitae Slim
Ceny na Besco Vitae Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Vitae Slim 150x74.5 cm | od 1 031 zł | 3 oferty | ||
Besco Vitae Slim 160x75 cm | od 1 083 zł | 3 oferty | ||
Besco Vitae Slim 169.5x75 cm | od 1 078 zł | 4 oferty | ||
Besco Vitae Slim 180x79 cm | od 1 204 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →