Wanna Cersanit Venus 140x140 cm (S301-038)
Zdjęcia 6 |
Cersanit Venus 140x140 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Venus 140x140 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna narożna Cersanit Venus 140x140 cm symetryczna biały połysk | 1 699 zł |
Wanna Symetryczna 140X140 Cersanit Venus S301-038 | 1 699 zł |
CERSANIT S301-038 WANNA SYMETRYCZNA VENUS 140X140 CW | 1 424 zł |
Cersanit Venus Wanna narożna 140x140x45 cm akrylowa, biała S301-038 - odbi | 1 424 zł |
Polecamy