Wanna Besco Victoria 159x76 cm do zabudowy
Zdjęcia 3 |
Besco Victoria 160x75 WKV-160-WZ |
|
Posiada błyszczące wykończenie.
Wanna jest wbudowana w podium.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Victoria 159x76 cm do zabudowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca do zabudowy Besco Victoria 160x75 cm owalna kompo | 2 369 zł |
Besco Victoria wanna 160x75cm bez obudowy z przelewem #WKV-160WZ-PRZ | Dar | 2 374 zł |
Besco Victoria wanna 160x75cm bez obudowy, bez przelewu #WKV-160WZ | Darmo | 2 374 zł |
Modyfikacje Besco Victoria
Ceny na Besco Victoria |
---|---|---|---|---|
Besco Victoria 159x76 cm do zabudowy | od 2 369 zł | 3 oferty | ||
Besco Victoria 159x76 cm wolnostojąca | od 2 374 zł | 4 oferty | ||
Besco Victoria 185x82 cm do zabudowy | od 2 618 zł | 7 oferty | ||
Besco Victoria 185x82 cm wolnostojąca | od 4 260 zł | 5 oferty |
Polecamy