Wanna Besco Shea 180x80 cm
Zdjęcia 4 |
Besco Shea 180x80 WAS-180-PK |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Shea 180x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Shea 180x80 cm prostokątna biały połysk WAS- | 875 zł |
Wanna prostokątna akrylowa Shea Besco 180 cm ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 929 zł |
Wanna prostokątna Besco Shea 180- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 958 zł |
PMD Besco Shea Wanna prostokątna 180x80 cm biała WAS-180-PK - odbiór osobi | 910 zł |
Modyfikacje Besco Shea
Ceny na Besco Shea |
---|---|---|---|---|
Besco Shea 138x70 cm | od 635 zł | 5 oferty | ||
Besco Shea 149x70 cm | od 674 zł | 7 oferty | ||
Besco Shea 159x70 cm | od 739 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea 169x70 cm | od 749 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea 180x80 cm | od 875 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →