Wanna Besco Viya 158x70.5 cm
Zdjęcia 11 |
Besco Viya 160x70 WMD-160-V 158x70.5 cm160x71 cm |
|
Lśniące wykończenie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Viya 158x70.5 cm
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wolnostojąca wanna odlew mineralny - owalna biała - z zaworem odpływowym i | 5 059 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Viya 160x70 cm owalna odlew mineralny biały | 4 999 zł |
BESCO WMD-160-VWG VIYA BLACK&WHITE wanna wolnostojąca / klik-klak złoty cz | 6 704 zł |
Wanna z konglomeratu czarno-biała Viya B&W Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTO | 6 389 zł |
Besco Viya 160x70cm (WMD160V) | 4 190 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Besco Viya
Ceny na Besco Viya |
---|---|---|---|---|
Besco Viya 158x70.5 cm | od 4 190 zł | 40 oferty | ||
Besco Viya 160x71 cm | od 7 585 zł | 8 oferty |
Polecamy