Wanna Besco Moya 160x68.5 cm
Zdjęcia 8 |
Besco Moya 160x68 WMD-160-MKC 160x68.5 cm169x69.6 cm |
|
Osłona syfonu dostępna jest w pięciu kolorach.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Moya 160x68.5 cm
Wszystkie ceny 55 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Moya 160x70 cm owalna odlew mineralny biały | 4 719 zł |
BESCO WMD-160-MKC Moya 160x68 + klik-klak chrom czyszczony od góry | 4 854 zł |
Moya B&W Besco mat czarno biała wanna wolnostojąca 160 cm korek klik-klak | 6 449 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Moya 160x70 cm owalna odlew mineralny biały | 4 799 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Moya 160x70 cm owalna odlew mineralny biały | 4 929 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Besco Moya
Ceny na Besco Moya |
---|---|---|---|---|
Besco Moya 160x68.5 cm | od 4 717 zł | 78 oferty | ||
Besco Moya 169x69.6 cm | od 5 449 zł | 3 oferty |
Polecamy