Wanna Besco Amber 170x80 cm
Zdjęcia 9 |
Besco Amber 170x80 WAS-170-AB |
|
Uzupełnieniem wanny jest przelew (cztery warianty kwiatów).
Wannę uzupełniają nóżki (cztery warianty kwiatów).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Amber 170x80 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Amber 170x80 cm owalna biały połysk syfon i | 5 170 zł |
BESCO WAS-170-AB AMBER wanna wolnostojąca 170 x 80 | 5 044 zł |
Wanna wolnostojąca 170 cm Amber Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 5 044 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Amber 170x80 cm owalna biały połysk syfon c | 5 015 zł |
BESCO WAS-170-ABB AMBER wanna wolnostojąca / maskownica syfonu z przelewem | 5 274 zł |
Besco Amber wanna 170x80cm wolnostojąca z syfonem #WAS-170-AB | Darmowa do | 5 014 zł |
PMD Besco Amber Wanna wolnostojąca 170x80 cm biała WAS-170-AB - odbiór oso | 5 012 zł |
Polecamy