Wanna Besco Assos 159x70 cm
Zdjęcia 10 |
Besco Assos 160x70 WMD-160-A |
|
Ręcznie robiona wanna. Lśniące wykończenie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Assos 159x70 cm
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Assos 160x70 cm owalna odlew mineralny biał | 5 099 zł |
BESCO WMD-160-AG ASSOS GLAM wanna wolnostojąca 160 grafitowa | 8 049 zł |
Wanna wolnostojąca grafitowa 160 cm Assos Glam Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRY | 8 049 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Assos 160x70 cm owalna odlew mineralny czar | 6 595 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Assos S-Line 160x70 cm owalna odlew mineral | 4 855 zł |
pokaż 20 ofert
Polecamy