Wanna Besco Praktika 150x70 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Praktika 150x70 138x70 cm150x70 cm |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o stelaż, panel boczny i zagłówek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Praktika 150x70 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna prawa Besco Praktika 150x70 cm asymetryczna biały poły | 789 zł |
BESCO WAP-150-NP WANNA PRAKTIKA 150 P 150 x 70 BESCO WAP-150-NP | 794 zł |
PMD PIRAMIDA Praktika 150x70 wanna asymetryczna WAP-150-P/L !! ODBIÓR, DOS | 694 zł |
Besco Praktika 150x70cm wanna asymetryczna prawa + obudowa CZARNY mat + sy | 1 368 zł |
Besco Wanna narożna lewa Besco Praktika 150x70 cm asymetryczna biały połys | 750 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Besco Praktika
Ceny na Besco Praktika |
---|---|---|---|---|
Besco Praktika 138x70 cm | od 760 zł | 7 oferty | ||
Besco Praktika 150x70 cm | od 694 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →