Wanna Cersanit Joanna 150x95 cm
Zdjęcia 4 |
Cersanit Joanna 150x95 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Joanna 150x95 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna narożna lewa Cersanit Joanna New 150x95 cm asymetryczna bia | 729 zł |
Wanna asymetryczna Joanna new lewa 150 x 95 cm | 578 zł |
Wanna Asymetryczna 150X95 Lewa Cersanit Joanna New S301-167 | 729 zł |
Wanna asymetryczna Joanna new lewa 150 x 95 cm | 578 zł |
Wanna Asymetryczna Cersanit Joanna New 150x95 prawa | 785 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Cersanit Joanna
Ceny na Cersanit Joanna |
---|---|---|---|---|
Cersanit Joanna 140x90 cm | od 699 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Joanna 150x95 cm | od 578 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Joanna 160x95 cm | od 749 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →