Wanna Cersanit Joanna 160x95 cm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Joanna 160x95 |
|
Dodatkowo można uzupełnić nóżkami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Joanna 160x95 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna narożna lewa Cersanit Joanna New 160x95 cm asymetryczna bia | 749 zł |
Wanna Asymetryczna 160X95 Lewa Cersanit Joanna New S301-170 | 749 zł |
CERSANIT S301-170 CERSANIT S301-170 WANNA ASYMETRYCZNA JOANNA NEW LEWA 160 | 772 zł |
Cersanit Joanna New Wanna narożna 160x95x42 cm akrylowa lewa, biała S301-1 | 772 zł |
Cersanit Wanna narożna prawa Cersanit Joanna New 160x95 cm asymetryczna bi | 749 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Cersanit Joanna
Ceny na Cersanit Joanna |
---|---|---|---|---|
Cersanit Joanna 140x90 cm | od 699 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Joanna 150x95 cm | od 578 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Joanna 160x95 cm | od 749 zł | 8 oferty |
Polecamy