Wanna Besco Evita 160x80 cm
Zdjęcia 10 |
Besco Evita 160x80 WAS-160-E |
|
Ręcznie robiona wanna. Lśniące wykończenie. Pięć opcji kolorystycznych przelewu i śliwki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Evita 160x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Evita 160x80 cm prostokątna biały połysk sy | 5 135 zł |
BESCO WAS-160-EZL EVITA wanna wolnostojąca / maskownica syfonu z przelewem | 5 239 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Evita 160x80 cm prostokątna biały połysk sy | 4 910 zł |
BESCO WAS-160-EBI EVITA wanna wolnostojąca / maskownica syfonu z przelewem | 5 239 zł |
BESCO WAS-160-ECZ EVITA wanna wolnostojąca / maskownica syfonu z przelewem | 5 239 zł |
Polecamy