Wanna Besco Amelia 190x77 cm
Zdjęcia 7 |
Besco Amelia 190x77 WKA-190W |
|
Wanna zakończona jest nogami (w czterech kwiatach).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Amelia 190x77 cm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Amelia 190x77 cm owalna biały połysk nogi b | 3 899 zł |
BESCO WKA-190W+ZL AMELIA wanna wolnostojąca nogi złote 190 x 77 | 4 719 zł |
Besco Amelia wanna owalna Retro 190x77 + nogi złote #WKA-190W+ZŁ | Darmowa | 4 719 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Amelia 190x77 cm owalna biały połysk nogi c | 4 199 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Amelia 190x77 cm owalna biały połysk nogi z | 4 529 zł |
pokaż 7 ofert
Polecamy