Wanna Besco Finezja Nova 140x95 cm
Zdjęcia 2 |
Besco Finezja Nova 140x95 |
|
Wanna posiada półkę na akcesoria prysznicowe
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż, uchwyty, zagłówek, stelaż z nogami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Finezja Nova 140x95 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Finezja Nova 140x95 cm asymetryczna biały p | 1 069 zł |
BESCO WAF-140-NP BESCO FINEZJA NOVA Wanna asymetryczna 140 x 95 prawa, WAF | 1 069 zł |
Wanna narożna Besco Finezja Nova 140x95 prawa- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD B | 1 102 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Finezja Nova 140x95 cm asymetryczna biały | 1 010 zł |
Wanna narożna Besco Finezja Nova 140x95 lewa- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BE | 1 102 zł |
PMD Besco Finezja Nova Wanna narożna asymetryczna 140x95 cm prawa, biała W | 979 zł |
PMD Besco Finezja Nova Wanna narożna asymetryczna 140x95 cm lewa, biała WA | 979 zł |
Modyfikacje Besco Finezja Nova
Ceny na Besco Finezja Nova |
---|---|---|---|---|
Besco Finezja Nova 140x95 cm | od 979 zł | 7 oferty | ||
Besco Finezja Nova 155x95 cm | od 1 070 zł | 7 oferty | ||
Besco Finezja Nova 170x100 cm | od 1 298 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →